Tagasi üles

Uudised

Suurepärase sisekliimaga töötajat väärtustav ja usaldav,

 

tegevusvabadust võimaldav töökeskkond loob eelduse parima kvaliteediga teenuse pakkumiseks kliendile.

Juhtimisseminar VÄÄRTUSTADES TÖÖTAJAT

17-19. detsemberil 2015 toimus Tallinki laevas Romantika ettevõtte juhtimisseminar.

Seminari põhiteemadeks olid:


• Meie inimese kuvand - kuidas me väärtustame inimest (nagu ettevõtte slogan - Väärtustades töötajat…), kuidas me üksteist hoiame ja hoolime ning parimat töökeskkonda loome).

 


• Meie klient - kuidas me väärtustame klienti, kuidas käitume, suhtleme, suhtume (paindlikud, arvestame kliendi soove, oskame nõua anda ja aidata kliendil mõista mida tal vaja on ja mida ta soovib - võrdluses ehitusega nö. võtmed kätte pakkumine).

 


• Meie suhe ühiskonda - kuidas me toetame puuetega lapsi, kuidas me osaleme „Teeme ära“ üritustel, maksame makse, kuidas meie väärtustame ühiskonda.

 


• Meie suhe keskkonda - kuidas kasutame keskkonnasõbralikke aineid, mis on inimestele ja keskkonnale kahjutud ning kuidas seeläbi loodust hoida.

 

Standardite

 

ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 Metroserdi audit lõppenud

Kommentaarideks saime ja kokkuvõtvalt märgiti, et avakoosoleku esitlus oli suurepärane sissejuhatus. Jagatud ülevaade meie varasematest tegemistest ja edasistest suundadest pälvis suurt kiitust. Tubli töö koolituse dokumentatsiooniga sai tagasiside kui üks korrektsemaid, objektiülevaade andis lisaks dokumentide kiitvale korrasolekule, ka meeldiva annuse nostalgiat.

Uus imago

Puhastusproff OÜ sisemine ja väline imago on töötajate peas tekkinud kujutluspilt, mis sisaldab parimaid muljeid ja väärtushinnanguid ettevõtte kohta. 2015 aasta keskel, kui algasid ettevõttes suured muudatused, muutus ka ettevõtte imago.